Actavis Czech Republic

A Bold New Allergan

 

Akvizice společnosti Allergan

17. března 2015 společnost Actavis (NYSE:ACT) dokončila akvizici společnosti Allergan, čímž vytvořila diverzifikovanou globální farmaceutickou společnost s ročním obratem 23 miliard USD a stala se lídrem v nové kategorii tohoto odvětví – Growth Pharma. Nově vzniklá společnost má široké komerční pokrytí v přibližně 100 zemích celého světa. Na farmaceutickém trhu má nezastupitelné místo díky svým inovativním, generickým, volně prodejným léčivým přípravkům, ale také díky novým produktům, které se chystá v budoucnosti uvést na trh. K hlavním přednostem nově vzniklé společnosti patří vysoce efektivní provoz a zkušený management zacílený na dlouhodobý růst. Více informací o spojení obou společností se dozvíte na www.actavis.com  

Aktuality

Archiv

O nás

Actavis, Inc. je globální integrovaná farmaceutická společnost zaměřená na vývoj, výrobu a prodej generických léků, brand produktů a biosimilars.

Naše obchodní činnost a zázemí jsou strategicky umístěny po celém světě, abychom tak maximalizovali možnosti vývoje, zajistili plynulou dodávku produktů na trh a poskytli co nejlepší zákaznický servis.

 Produkty Actavis je, s více než 750 přípravky v 1700 kombinacích balení, uvedenými na trh ve více než 60 zemích, třetí největší společností na světě zabývající se generickými přípravky.

VPOIS

 


Ice Hockey World Championship 2015 Official Sponsor